Telefony pogotowia awaryjnego

w godz pracy biura (dni robocze)

32 749 44 22

791 530 023

całodobowo 7dni/24h:

508 082 414  505 099 275  501 683 946


Avente Zarządzanie Nieruchomościami Robert Koćwin

NIP 949-143-92-98

REGON 152070758

 Zabrze ul. Wolności 262/418 – DZIAŁ TECHNICZNY/ADMINISTRACYJNY; 419 – KSIĘGOWOŚĆ

32 749 44 22, FAX. wew. 502

biuro@avente.pl


Biuro czynne w poniedziałek w godz. 8:00-18:00, wtorek-czwartek w godz. 8:00-16:00, w piątek w godz. 08:00 – 14:00

 mgr inż. Robert Koćwin
Licencjonowany Zarządca Nieruchomości nr licencji 12868

505 099 275

Robert Koćwin: robert@avente.pl


 Dział Finansowo-Księgowy

32 749 44 22 wew. 501,   501 675 892;

wykaz pracowników:

Urszula Skowronek: urszula@avente.pl;

Barbara Wodzińska: barbara@avente.pl;

 Katarzyna Koćwin: kasia@avente.pl

Patrycja Skowronek: patrycja@avente.pl


 Dział Administracyjno-Techniczny

32 749 44 22 wew. 301

Wykaz pracowników:

Michał Koćwin: michal@avente.    508 082 414 – dział techniczny

Paweł Kępka: pawel@avente.pl 534 327 151 – dział techniczny

Justyna Koćwin: justyna@avente.pl 791 530 023 – dział wspólnot mieszkaniowych

Andrzej Pacula: biuro@avente.pl   791 530 023 – sekretariat